Рятувальники Полтавщини привітали журналістів футбольним матчем

Гра у розпалі
Гра у розпалі | Фото: Ян Пругло

У товариському матчі перемогла дружба, хоча й з рахунком 11:10

У Полтаві на майданчику для міні-футболу обласного управління ДСНС відбувся товариський матч з футболу між збірними командами рятувальників та журналістів.

Через секунду команда рятувальників заб’є голЧерез секунду команда рятувальників заб’є гол

Удар Максима ЯроваУдар Максима Ярова

Команду вогнеборців представили Ігор Коробка, Сергій Слюсар, Андрій Максюта. Олег Тіщенко, Євгеній Карась. Олексій Нестеренко, Олег Горбенко та воротар Руслан Бідах. На прохання журналістів їхню команду підсилили рятувальники Роман Коломієць та Володимир Сліпець.

Честь «майстрів пера» боронили Павло Бабінчук (воротар), Максим Яров, Віктор Волощенко, Володимир Хомич та Богдан Гайдамака.

У першому таймі на полі повністю домінували рятувальники, які не перший рік тримають лідерство у чемпіонаті серед збірних команд силових органів. Рахунок навіть дійшов до критичної для журналістів позначки 7:2 на користь вогнеборців. Але вже у другому таймі чи-то журналісти додали, чи «підсіли» рятувальники, тож матч завершився із рахунком 8:8.

Святкове відкорковування шампанськогоСвяткове відкорковування шампанського

Переможця виявила серія пенальті: 11:10 на користь журналістів. Учасників товариського матчу привітав начальник управління ДСНС у Полтавській області Роман Кириленко. Команди привітали тортом та пляшкою з шампанським.