Розмір тексту

Полтавець отримав «срібло» на Чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ

Роман Маслак - срібний призер чемпіонату

Одна помилка коштувала полтавському спортсмену «золота»

В Португалії у місті Віла Нова де Гая з 24 по 28 вересня відбувся 19 Чемпіонат Європи серед юніорів (19 European Junior Taekwondo Championships 2013). До складу збірної команди України увійшов і спортсмен Полтавщини Роман Маслак, вагова категорія до 48 кг, (тренер Юрій Шавиро).

Для того, щоб потрапити до збірної України та представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи, спортсмену довелось пройти не легкий шлях, вибороти перше місце на Чемпіонаті України у Сімферополі, два навчально-тренувальних спарингові збори в Дніпропетровську.

У загально командному заліку чоловіча збірна команда України по підсумках змаганні посіла 5 місце. Роман Маслак провів чотири бої, три з яких виграв і вийшов у фінал. У першому поєдинку зустрівся зі спортсменом з Вірменії — Григоряном, всі три раунди рахунок був рівний, вирішилося все за допомогою «золотого балу» в додатковому четвертому раунді, який полтавський спортсмен виборов.

На другий бій Маслак, за жеребкуванням, вийшов на іспанського спортсмена Давида-Гарсія. Протягом усього поєдинку Рома тримав відрив у рахунку і переміг.

Найцікавішим був третій бій полтавського спортсмена з турецьким, у якому Роман переміг з явною перевагою — рахунок 20:13. І нарешті фінал — четвертий бій за золото Чемпіонату. Він був насичений спірними моментами. І знову спортсмени не поступаються один одному в результаті чого надано 4-й раунд, де Роман помилково пропустив удар по корпусу, залишаючи за собою право на срібло турніру.