Афіша Полтави

Клуб Вінкс: Таємниця морської безодні

Трікс повернулися! Вони хочуть заволодіти Імператорським Троном, щоб активізувати величезну силу, але випадково будять Політею - злу німфу, до цих пір прокляту трьома Древніми Відьмами Прародительками. Вона готова укласти угоду з Трікс. Політея розповідає їм про те, що для активації Трону їм потрібно звільнити Трітаннуса з Облівіона, але до цього їм потрібно роздобути життєву силу Короля. Трікс одразу подумали про Ская, який є королем Еракліона і до того ж нареченим Блум. Відьми відправляються в Гарденію, де Блум і Скай проводять час разом.

Переглянути трейлер

Клуб Вінкс: Таємниця морської безодні

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів: 23 — 29 жовтня о 12:40, 15:40

Ведмеді-сусіди

Ведмедям-сусідам і всюдисущому дроворубові доведеться стати нянями дитині, що опинилася у них в лісі. Все б нічого, якби ця дівчинка не була до цього викрадена і втрачена бандитами, які жадають її повернути і діставити замовнику - головному злодію. Тепер нашим героям належить битися з поганими хлопцями і допомогти знайти дорогу додому малій.

Переглянути трейлер

Ведмеді-сусіди

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів:23 — 29 жовтня о 11:00,14:00, 17:00

Суддя

Генрі Палмер вельми респектабельний адвокат, який звик доводити справи своїх підзахисних до кінця. Якщо, звичайно, його клієнти зможуть оплатити свій захист, що коштує далеко не дешево. Коли помирає мати Хенка, він бере відпустку і їде на похорони. Рідне місто зустріло адвоката прохолодно, адже його батько, шанований міський суддя, підозрюється у вбивстві. Синові не залишається нічого іншого, як взяти ситуацію під свій контроль, що ускладнюється поганими відносинами з батьком. Літній Палмер людина жорстка і безкомпромісна, як і личить судді, що відобразилося і на його відносинах із сином. Щоб допомогти батькові, Хенк абияк переступає через свою гордість, адже справа обіцяє бути складною.

Переглянути трейлер

Суддя

Конкорд Кіно

Розклад сеансів:23 — 29 жовтня о 13:50, 20:00

Страховик

Майбутнє. Світ населяють роботи. Машини зламують програму, і розробники не в силах протистояти силі штучного інтелекту. Страхувальнику Жаку Вокану належить з'ясувати, хто стоїть за цією змовою.

Переглянути трейлер

Страховик

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів: 23 — 29 жовтня о 18:40, 20:30

Прогулянка серед могил

Метт Скаддер вже давно не коп, однак, він не зміг відмовитися від своєї професії до кінця. Тепер він працює приватним детективом, сищиком, методи якого інколи переходять межу дозволеного для тих же поліцейських. Метта наймає торговець наркотиками, дружина якого була викрадена. Бандити попросили за дівчину викуп, проте, незважаючи на отримані гроші, все одно вбили свою жертву. Справа виявилася складною навіть для такого міцного горішка, як Скаддер. Заплутані головоломки, засвідчення та залякані очевидці вказують на те, що пошуки можуть привести до чогось дивного й дуже небезпечного.

Переглянути трейлер

Прогулянка серед могил

Конкорд Кіно

Розклад сеансів:23 — 29 жовтня о 14:00, 16:00, 21:50

Дракула. Невідома історія

Історія особистості неймовірного Влада III Цепеша породила безліч легенд, головну з яких знають зараз практично всі. Фільм розповість справжню історію Влада Дракули (Дракона), неперевершеного вершника та воїна. Свою репутацію граф отримав не відразу, хоча частково це заслуга його батька. Полководцеві довелося пережити чимало війн, як за свої землі, так і за серце коханої, що направило його до кривавих розправ, які в той же час були націлені на об'єднання Румунських земель. Саме за останнє, незважаючи на страшні казки, народ Румунії виявляє і частку поваги графу Дракулі.

Переглянути трейлер

Дракула. Невідома історія

Конкорд Кіно

Розклад сеансів: 23 — 29 жовтня о 18:00 22:30

Гірко! 2

Через деякий час, коли пристрасті після весілля рідної дочки вщухли, вітчим Наташі потрапляє в халепу. Вирішивши провернути одну справу по-своєму, він підставляє своїх партнерів по бізнесу. Скривджені та злі, ті влаштовують замах на чоловіка. У такій ситуації нічого іншого не залишається, як прикинутися дійсно мертвим, а раптом пройде. Похорон російської людини подія теж не менш важлива, ніж те весілля. Так було вирішено влаштувати такі поминки, щоб земля гула. Однак зважений план горе-бізнесмена руйнується, коли попрощатися з ним приїжджає його товариш по службі Вітя Каравай.

Переглянути трейлер

Гірко! 2

Конкорд Кіно

Розклад сеансів: 23 — 29 жовтня о 10:00, 12:10, 16:20, 20:00, 23:40

31 жовтня о 16:00 — Kavabanga & Depo & Kolibri y Villa Крокоділа

5 листопада о 19:00 — концерт Симфонічного оркестру у МБК

25 жовтня о 11:00 — «Лісовий цирк» (вікова категорія: 3-12 років)

26 жовтня о 11:00 — «Тигреня Петрик» (вікова категорія: 5-13 років)

Свята у Полтаві

24 жовтня о 19:00 — дискотека «Бабье лето» у кафе-барі «Європа». Квитки можна замовити тут.

31 жовтня о 21:00 — Halloween у Muza-bar

Творчі заходи

Клуб акторської майстерності «IVY DRAMMA CLUB» запрошує на навчання