Афіша Полтави

Літачки: Рятувальний загін

Будучи всесвітньо відомим чемпіоном в повітряних гонках, Дасті збирається покинути цей спорт. Він жити не може без гонок і швидкості, проте, отримавши серйозне пошкодження мотора, тепер він навряд здатний викластися на повну, як би він цього не хотів. Однак літачок не сумує і випадок зводить його з рятувальною командою, яка займається гасінням пожеж, серед яких і найнебезпечніші, лісові. Нові знайомства та друзі, небезпечні завдання і повороти в роботі та особистому житті тільки закріплять і без того сильного духом Дасті. Вчити колишнього чемпіона буде ветеран Ренджер, вертоліт, у якого за плечима не один героїчний виліт.

Переглянути трейлер

Літачки: Рятувальний загін

Конкорд Кіно 3D

Розклад сеансів:28 серпня — 3 вересня о 10:00, 12:00, 13:20, 17:10

Люсі

Блондинистая красуня Люсі була досить невинною дівчиною, яку не гребували використовувати як наркокур'єра Тайваньські гангстери. Так було раніше, поки після раптової дози транспортованих наркотиків, Люсі з тендітної дівчини перетворюється на надлюдину. Трансформація сталася випадково, через наркотик, який вона перевозила в животі. Тепер мозок Люсі працює не просто дуже добре – вона використовує всі його можливості, увійшовши в контакт із одним з учених. Таким чином перед світом може постати досить серйозна проблема, для вирішення якої знадобляться правоохоронні органи.

Переглянути трейлер

Люсі

Конкорд Кіно

Розклад сеансів:28 серпня — 3 вересня о 11:30, 15:00, 16:50, 18:30, 20:20

Підлітки-мутанти. Черепашки-ніндзя

Потонувший в злочинності Нью-Йорк потребує героїв, тому що ні політики, ні поліція вже не служать на благо народу. Практично всі важливі міські структури перебувають під залізним кулаком такого собі Шредера. Злодій є керівником угрупування під назвою Клан Ноги, який ніхто не може зупинити. Несподівано жителі Великого Яблука знаходять порятунок в особі чотирьох братів, вишляд яких багатьом може здатися моторошним і неприємним. Щоправда, мало хто знає хто вони і звідки взялися, враховуючи що герої ховаються в лабіринті каналізацій. Разом з репортером Ейпріл О'Ніл черепашки-ніндзя просто зобов'язані зруйнувати всі жорстокі і несправедливі плани Шредера.

Переглянути трейлер

Підлітки-мутанти. Черепашки-ніндзя

Конкорд Кіно 3D

Розклад сеансів:28 серпня — 3 вересня о 13:30, 20:40

Нестримні 3

Вже не молодим найманцям в черговий раз доводиться зіткнутися зі злом. Цього разу противником Барні Росса (Сільвестр Сталлоне) стає його ж друг, правда в минулому. Колись давно, Конрад Стоунбенкс (Мел Гібсон) разом з Барні і заснував команду Нестримних. Однак, по причині деяких розбіжностей між главами сталася сутичка і Россу довелося вбити свого напарника. Як виявилося, справжнього бойовика не так просто відправити на той світ і через роки Стоунбенкс виходить у люди, торгуючи зброєю на міжнародному рівні. Проти нового противника Россу доводиться набрати в свою команду і нову кров.

Переглянути трейлер

Нестримні 3

Конкорд Кіно

Розклад сеансів: 28 серпня — 3 вересня о 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:15

Красуні у Парижі

Фільм про жінок, для жінок і чоловіків. Париж, весняна пора і події з життя 11 прекрасних мешканок прекрасного міста. У кожної з парижанок своя доля і всі вони будуть проживати їх разом з глядачем. Комусь чоловік наставив роги і тепер бідолаха метається, намагаючись зрозуміти, як так вийшло. У когось зародився несподіваний роман, який робить цю жінку найщасливішою на всій планеті. Ну і звичайно ж майже чарівні випадки, які не залишать байдужим нікого. Адже слабка стать така парадоксальний у своїх діях і бажаннях.

Переглянути трейлер

Красуні у Парижі

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів:28 серпня — 3 вересня о 16:10, 21:30

Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати

Сиквел культового коміксу Френка Міллера розповість глядачеві не одну історію, а відразу декілька. Дуайт МакКарті (Джош Бролін) все ніяк не може відійти від зради своєї дівчини, яка зрадила йому. І коли вона з'являється знову і просить його допомоги, він... не може їй відмовити. Бовдур, залежний від тієї, яку варто сторонитися, але яка так міцно сидить в його серці. Побічні сюжети розкриють події з життя Марва (Міккі Рурк), ризикового хлопця Джонні (Джозеф Гордон-Левітт) і Ненсі Каллахан, якій усюди ввижається Джон Хартіган (Брюс Вілліс). У кожного з цих персонажів є свій внутрішній демон і свої скелети в шафі, які не варто показувати, особливо якщо ти живеш в Місті Гріхів...

Переглянути трейлер

Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати

Конкорд Кіно

Розклад сеансів:28 серпня — 3 вересня о 10:00, 15:15, 22:30

Король сафарі

Події мультфільму переносять нас в Замбезі, Африку, де народжується зебренок Кумба. Але, коли родичі по стаду побачили, що Кумба тільки на половину полосатик, плюс до овсему його народження припало на початок засухи. Вирішивши, що вся справа в маленькому зебренке, все стадо, включаючи рідного батька Кумбія, відвертається і виганяє його. Так починаються захоплюючу подорож, в якому малюк знайде нових друзів, а також доведе, що стадо було не право.

Переглянути трейлер

Король сафарі

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів:28 серпня — 3 вересня о 10:30, 11:55, 13:20, 14:45

6 вересня о 19:00 — Legenda Solium у Muza-bar

Афиша на сентябрь от Muza-bar

22 жовтня о 19.00 — в концертному залі ПД «Листопад» концерт Ніно Катамадзе & Insight.

31 жовтня о 16:00 — Kavabanga & Depo & Kolibri y Villa Крокоділа