Афіша Полтави

Вартові Галактики

Відважному мандрівникові Пітеру Квіллу потрапляє в руки таємничий артефакт, що належить могутньому і безжалісному злодію Ронану, який будує підступні плани по захопленню Всесвіту. Пітер опиняється в центрі міжгалактичного полювання, де жертва - він сам. Єдиний спосіб врятувати своє життя - об'єднатися з четвіркою відлюдних ізгоїв: войовничим єнотом по кличці Ракета, людиноподібним деревом Грутом, смертельно небезпечною Гаморою і одержимим жагою помсти Драксом, також відомим як Руйнівник. Коли Квілл розуміє, якою силою володіє викрадений артефакт і яку небезпеку він становить для всесвіту, одинак ​​піде на все, щоб згуртувати випадкових союзників для вирішальної битви за долю галактики.

Переглянути трейлер

Вартові Галактики

Конкорд Кіно

Розклад сеансів:31 липня — 6 серпня о 10:30, 14:20, 10:00, 12:15, 15:00

Повстання планети мавп

Жанр: фантастика, бойовик, трилер, драма

Режисер: Руперт Уайат

В ролях: Джеймс Франко, Фріда Пінто, Джон Літгоу, Браян Кокс

Сюжет: Дія фільму відбувається в сучасному Сан-Франциско і будується навколо вченого, генетичні експерименти якого призвели до виникнення високорозвиненого інтелекту у мавп. Примати, усвідомивши своє підлегле становище, піднімають повстання і позбавляють людину звання царя природи.

Тривалість: 105 мин.

Переглянути трейлер

Повстання планети мавп

Конкорд Кіно

Розклад сеансів: 31 липня — 06 серпня о 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00

Секс-відео

Незважаючи на те, що Джей і Енні дуже люблять один одного, щось в їх відносинах пропало. Обговорення підвело риску - проблема в сексі, який став для них уже не таким захоплюючим і цікавим, як раніше. Тоді дівчині приходить ідея якось урізноманітнити своє інтимне життя з чоловіком, наприклад сексуальний косплеєм або ж ... Зняти, як вони займаються коханням на камеру! Ідея була швидко втілена в життя, з одним лише огріхом - їх нестримний секс побачили інші люди, коли відео було завантажено в хмару! Коханцям-невдахам належить знайти всі можливі девайси, де тільки може висвітитися заборонене відео!

Переглянути трейлер

Секс-відео

Конкорд Кіно

Розклад сеансів: 31 липня — 6 серпня о 19:00, 22:30

Геркулес

Всім відомі дванадцять подвигів Геркулеса це не єдине випробування, яке йому довелося пройти. Заробивши собі славу могутнього воїна, тепер же він поневіряється по землях Греції. Єдиною втіхою для напівбога стають війни, в яких він бере участь разом з шістьома своїми друзями. Їх сила і спритність, а так само героїчна слава самого Геркулеса не залишають байдужим короля Фракії Котіса, який просить їх вчити його військо. Однак, в підсумку виявляється, що наміри у царя досить божевільні і жадібні, адже він вирішує поневолити всю Грецію, а можливо навіть Олімп.

Переглянути трейлер

Геркулес

Конкорд Кіно

Розклад сеансів: 31 липня — 06 серпня о 16:30, 20:50

8 — 9 серпня з 9:00 по 21:30 — благодійний марафон-збір коштів «Україна починається з тебе». Подробиці тут.

22 жовтня о 19.00 — в концертному залі ПД «Листопад» концерт Ніно Катамадзе & Insight.

Свята у Полтаві

1 — 2 серпня з 14:00 — 21:00 — «Art Poltava»у Корпусному парку