Афіша Полтави

Самотній за контрактом

Жанр: комедія, мелодрама

Режисер: Євгеній Матвієнко

В ролях: Вацлав Верхол, Ольга Лерман, Сергій Пархоменко, Алан Бадоєв, Андрій Самінін

Сюжет: Саме той фільм, на який йти потрібно тільки зі своєю дівчиною. Робочий контракт штука важлива, а контракт зірки естради це ще гірше! Це вам скаже будь-хто, ось, наприклад, Слава Лебедєв, учасник гурту «Серце міста». Йому, як молодій і успішний зірці, за паперами не можна не те, щоб одружитися, а навіть зустрічатися з дівчатами. А як інакше, адже це прямим чином вплине на його популярність серед молодих дівчат. А що робити, якщо любов? При цьому хлопець сподобався дівчині, яка навіть не в курсі про його популярність. Ситуація складна, але розв’язувана, що захоплює Славу і дівчину Лілю Фіалко в неймовірну карусель подій.

Переглянути трейлер

Самотній за контрактом

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів: 24 вересня — 1 жовтня о 17:20

Зулу. Теорія змови

Колись давно, ще під час жорстоких сутичок у часи прогресуючої сили апартеїду, Алі Сокхіла мало не помер від руки учасника організації Інкхата. Тепер, він начальник місцевої поліції в Кейптауні. У місті знаходять двох убитих жінок, перша з яких була вісімнадцятирічної дівчиною, ще підлітком. Розслідуючи цю справу разом з харизматичним поліцейським Брайаном Іпкіном, напарники натикаються на те, чого вони ніяк не повинні були побачити. Виявляється вбивства двох дівчат дійсно пов'язані між собою, а ось причина їх смертей криється в досить глибокому колодязі, морок якого приховує набагато більшу небезпеку не тільки для цих двох копів, але і для набагато більшої кількості людей.

Переглянути трейлер

Зулу. Теорія змови

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів:24 вересня — 1 жовтня о 21:00

Зіп та Зап: Клуб магічних кульок

Фільм для тих, хто скучив за дитячими пригодами. Двійнята Зіп і Зап приїжджають в школу Есперанца, де їх нібито повинні вчити наукам і дисципліні. Ось тільки правила в навчальному закладі не просто суворі, залізній рукавиці директора Фальконетті спробуй не підкоритись. Тиран Фальконетті не дозволяє навіть просто грати і розважатися, як це роблять інші діти. Разом з іншими хлопцям, брати організовують Клуб скляних кульок. Нова нелегальна міні-організація несподівано стикається з найбільшим секретом школи. Розслідування, таємниці, закриті та заборонені кімнати це тільки верхівка тих пригод, які випадають на долю маленьких героїв фільму.

Переглянути трейлер

Зіп та Зап: Клуб магічних кульок

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів: 24 вересня — 1 жовтня о 11:00, 12:30, 14:00

Людина листопада

Пітер Деверо недарма заробив собі кличку Людина Листопада, адже там, де він працював, після нього не залишалося нічого живого. Тепер, коли він вже не працює на ЦРУ, все, що йому треба, так це відпочивати в Швейцарії, попиваючи напої в кріслі. Однак війна таких людей ніколи не залишає у спокої, і хороброму агенту пропонують завдання, яке під силу тільки таким, як він. Нова справа виявилася і справді складною, адже ті, кому Пітер довіряв раніше, тепер налаштовані проти нього. А крім того, головним противником Деверо став його колишній учень, здібності якого майже на такому ж рівні. На кону стоїть викриття людей, які стоять за війною в Чечні, правду про яку головний герой випадковим чином дізнався.

Переглянути трейлер

Людина листопада

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського

Розклад сеансів:24 вересня — 1 жовтня о 15:30, 19:05

Небеса реальні

Жанр: драма

Режисери: Рендалл Уоллес

В ролях: Келлі Райллі, Грег Кіннер, Томас Хейден Черч

Сюжет: Фільм, заснований на абсолютно неймовірній але, тим не менш, реальній історії. Коли син пастора Тодда Бурпо впадає в кому, батько і його дружина місця не можуть знайти від горя. І Бог змилостивився, маленький хлопчик приходить до тями, ось тільки прийшов він не один, а разом зі спогадами про Рай. Дитина стверджує, що він побував на небесах, де бачив Бога, а також людей і події, які до коми йому ніяк не були відомі. Малюк Колтон описує Бога, його коня і людей, яких вже давно немає на світі... Тодд Бурпо тепер повинен прийняти позицію, яку людина його професії не може обійти, проте яка його самого шокувала. Так батько намагається зрозуміти сина і переступити через себе і вникнути в те, що почало впливати на всю сім'ю, а також оточуючих її людей.

Переглянути трейлер

Небеса реальні

Конкорд Кіно

Розклад сеансів:24 вересня — 1 жовтня о 10:00, 16:10

Той, що біжить лабіринтом

Жанр: трилер, фантастика, екшн

Режисери: Уес Болл

В ролях: Ділан О'Брайєн, Томас Броді Сенгстер, Кая Скоделаріо, Патриція Кларксон, Джейкоб Латімор, Уілл Полтер

Сюжет: Коли Томас прокидається в ліфті, єдине, що він пам’ятає — своє ім’я. Його пам’ять цілком порожня, але він не сам. Його вітає група підлітків, що навчилися виживати на «Галявині» — величезній відкритій місцевості, оточеній масивними кам’яними стінами. Як і Томас, вони не знають, як і чому потрапили сюди. Знають вони лише одне: кожні 30 днів з ліфта з’являється новий хлопчик. Вже більше двох років група намагається знайти вихід з лабіринту, що оточує їх місце проживання, але зараз вони починають втрачати надію.

Томаса чекали, але наступного дня на «Галявині» з’являється дівчина — перша з будь-коли опинявшихся тут. Проте навіть ще дивовижніше виглядає її послання. Томас може виявитися набагато більш важливим, ніж він міг будь-коли уявити. Ось тільки б він зміг розкрити темні таємниці, сховані на самому дні його підсвідомості...

Переглянути трейлер

Той, що біжить лабіринтом

Конкорд Кіно

Розклад сеансів:24 вересня — 1 жовтня о 10:00, 14:10, 20:50, 22:50

Кохання - найкращі ліки

Роман Фобер - дивак і іпохондрик. Він ніколи не був одружений. Все його життя зводиться до того, щоб вишукувати у себе симптоми страшних, на ділі не існуючих, хвороб. Кожною знахідкою він прагне поділитися зі своїм єдиним другом - доктором Дмитром Звенкой. Дмитро вирішує допомогти Роману знайти жінку і таким чином вилікувати його від постійної іпохондрії, яка стає нестерпною.

Переглянути трейлер

Кохання - найкращі ліки

Конкорд Кіно

Розклад сеансів: 24 вересня — 1 жовтня о 12:10, 14:10, 19:50

Корпоратив

Жанр: комедія

Режисер: Олег Асадулін

В ролях: Миколай Наумов, Максим Віторган, Роман Юнусов, Ксенія Собчак

Сюжет: Ігор — старший менеджер в меблевому салоні, який мріє про підвищення. На наступний день після корпоративної вечірки він виявляє, що салон повністю розгромлений. Співробітники стверджують, що коли вони йшли, все було в порядку. Ігоря це не влаштовує, адже тепер на кону його кар'єра. Намагаючись з'ясувати, що ж сталося, Ігор дізнається шокуючі подробиці про нічні пригоди своїх колег ...

Переглянути трейлер

Корпоратив

Конкорд Кіно

Розклад сеансів:24 вересня — 1 жовтня о 18:00

Праведник

Багато хто намагається втекти від свого минулого, але не всіх воно покидає. Роберт Макколл з вигляду звичайний чоловік, порядний і хороший управитель у великому супермаркеті. Однак у цієї людини є минуле, про яке не знають його колеги. В минулому Роберт служив в загоні спеціального призначення, просто вийшовши на пенсію він вирішив почати все з чистого аркуша. Ось тільки совість військового не дозволяє чоловікові стояти осторонь, коли навколо витає вуличне насильство і беззаконня. Раз, заступивши за співробітницю в супермаркеті, Макколл приймає рішення повернутися на службу, коли його знайома постраждала від рук російської мафії. На стежці війни герою належить не тільки помститися за дівчину, але й виступити проти агентів ЦРУ, що змінили своїй присязі.

Переглянути трейлер

Праведник

Конкорд Кіно

Розклад сеансів: 24 вересня — 1 листопада о 11:50, 16:10, 18:30, 21:50

Афиша на сентябрь от Muza-bar

17 жовтня о 19:00 — «Піккардійська терція» у ПД «Листопад»

22 жовтня о 19.00 — в концертному залі ПД «Листопад» концерт Ніно Катамадзе & Insight.

31 жовтня о 16:00 — Kavabanga & Depo & Kolibri y Villa Крокоділа

4 жовтня о 11:00 — «Маленька Фея» (вікова категорія: 3-12 років)

5 жовтня о 11:00 — «Сюрприз» (вікова категорія: 3-10 років)

11 жовтня о 11:00 — Прем’єра вистави «Пригоди Буратіно або золотий ключик» (вікова категорія: 3-12 років)

12 жовтня о 11:00 — «Пан Коцький» (вікова категорія: 3-12 років)

18 жовтня о 11:00 — «Царівна Жаба» (вікова категорія: 3-12 років)

19 жовтня о 11:00 — «Стережись Лева» (вікова категорія: 3-10 років)

25 жовтня о 11:00 — «Лісовий цирк» (вікова категорія: 3-12 років)

26 жовтня о 11:00 — «Тигреня Петрик» (вікова категорія: 5-13 років)

4 жовтня — останній тур в Чорнобиль. Останній шанс побачити 4й енергоблок, який в 2015 повністю накриють новою аркою → Докладніше